O nas

Biuro Turystyczne "Lazur" jest firmą działającą na Rynku turystycznym od 1990r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i organizowaniu imprez krajowych i zagranicznych zarówno wczasów, wycieczek jak i imprez przeznaczonych dla młodzieży - kolonii, obozów.

Biuro było inicjatorem i założycielem Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej. Dzięki staraniom jej Właściciela zostały uporządkowane terminy ferii zimowych.

Imprezy organizowane przez nasze Biuro są znane i cenione nie tylko na Rynku Łódzkim, ale również na terenie całej Polski. Zainteresowanie naszymi imprezami zawdzięczamy solidności i jakości naszych usług. Co roku wyjeżdża za naszym pośrednictwem na wycieczki, "Zielone Szkoły", kolonie, Kilka tysięcy dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szczególnie dużo czasu przeznaczamy na przygotowanie imprez dla dzieci i młodzieży. Wiele uwagi poświęcamy programowi turystycznemu imprez. Dlatego też oprócz wypoczynku młodzież na naszych imprezach, ma również możliwość zapoznać się z zabytkami, tradycją i kulturą kraju w którym przebywa.

Wszystkie obiekty są przez nas osobiście sprawdzane. W czasie trwania turnusów odwiedzamy ośrodki sprawdzając w jaki sposób wywiązują sie z umów kontrahenci oraz jak jest realizowany założony przez nas program imprezy. Kadra kolonijno-obozowa to osoby posiadające doświadczenie w pracy z młodzieżą, spełniające wymogi Kuratorium Oświaty i Wychowania. Wszystkie nasze imprezy młodzieżowe przygotowywane są w oparciu o Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu oraz Ustawę o Usługach Turystycznych. Kolonie i obozy Są zatwierdzane w Kuratorium Oświaty.

Oddając naszą ofertę, mamy nadzieję, Że spotka się ona z dużym zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku
Beata Rybska
Wyszukaj ofertę
Kontynent:
Państwo:
Region:
Miasto:
Transport:
Wyjazd (wylot) z:
Oferta:
Typ oferty:
Data wyjazdu od:
Data wyjazdu do:
Długość od:
Długość do:
Rodzaj oferty:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Nazwa / nr imprezy:
Profil wyjazdu:  
Udogodnienia:
Wyników na stronie:
Sortuj według:
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas informacje - dopisz się do listy:
Twój adres e-mail:
Dopisz mój adres do newslettera
Usuń mój adres z newslettera